Nasza firma FH. LITEX Sp.j jest firmą rodzinną specjalizującą się w sprzedaży okien i drzwi. Istniejemy na rynku od 1992 roku. Jako Salon Firmowy firmy STOLBUD WŁOSZCZOWA S.A. prowadzimy sprzedaż oraz montaż okien i drzwi a także zajmujemy się profesjonalnym doradztwem.
Wiedza oraz doświadczenie w branży okiennej i drzwiowej pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości. Misją naszej Firmy jest kompleksowa obsługa. Przez kompleksowość rozumiemy doradztwo na etapie wyboru, tworzenie propozycji kosztorysowych, dostarczenie i montaż z naciskiem na terminowość i najwyższą jakość prac montażowych.
Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, poświęcamy mu tyle czasu ile jest to konieczne - istotne jest aby każdy Klient zadowolony był z efektu finalnego i zechciał polecić nas swoim znajomym.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo to wszystko, co jest potrzebne aby mieszkanie czy dom spełniały Wasze oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do naszych salonów gdzie mogą Państwo obejrzeć bogatą ekspozycję okien i drzwi oraz doradzić się na miejscu u naszych specjalistów w zakresie produktu oraz trudnych i nietypowych sytuacjach montażowych.

Salon w Warszawie
Al. Jerozolimskie 200
02-457 Warszawa
tel. 515 116 555
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Salon w Białobrzegach
ul. Krakowska 52
26-800 Białobrzegi
tel. 515 116 556
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Fotel Lidera Znak jakościO firmie STOLBUD WŁOSZCZOWA S.A.

Stolbud Włoszczowa S.A. to jeden z najbardziej liczących się na rynku producentów drewnianej stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Podstawowym surowcem wykorzystywanym do produkcji jest wysokiej jakości drewno, które wstępnej obróbce poddane było we własnym tartaku.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty zgodności i aprobaty techniczne honorowane na rynku budowlanym.

Jakość naszej drewnianej stolarki potwierdza Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP zgodnie z normami ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001, a także imponująca ilość nagród zdobytych na imprezach targowych, oraz w ogólnopolskich konkursach i plebiscytach.

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Polityka cookies